«Жиди, хохли, кацапи» – слова з мови ненависті (+фото)«Жиди, хохли, кацапи» – слова з мови ненависті (+фото)«Жиди, хохли, кацапи» – слова з мови ненависті (+фото)
Репортаж

«Жиди, хохли, кацапи» – слова з мови ненависті (+фото)

Деніс Строєв
«Жиди, хохли, кацапи» – слова з мови ненависті (+фото)
Ми всі – «жиди», незалежно від нашої національності – аж до того, поки шовіністи, які пролізли до влади, намагатимуться тероризувати наших співгромадян»

27.12.2012
 • У четвер, 27 грудня, активісти Об’єднання «Боротьба» разом з футбольними уболівальниками-антифашистами та членами робітничої профспілки «Серп і Молот», пікетували Міністерство юстиції України, – на знак протесту проти ганебних дій чиновників цієї державної установи, які цинічно узаконюють антисемітські висловлювання українських нацистів.

  Кілька активістів, одягнених у тюремні роби в’язнів нацистських концтаборів, із причепленими на них «жовтими зірками», яких змушували носити євреїв за часів гітлерівської окупації, пройшли біля входу до Міністерства юстиції під конвоєм одягнутої у нацистську форму людини. На шиях «арештантів» висіли таблички із написами: «кацап», «жид», «хохол». У такий спосіб учасники акції нагадали, що дискримінація за національною ознакою завжди призводить до репресій проти представників «нетитульних націй», та усіх, хто відкидає догми націоналізму.

  За словами координатора Об’єднання «Боротьба» Сергія Киричука, співробітники міністерства, фактично, легітимізували ксенофобські вислови новообраного депутата від партії «Свобода» Ігора Мірошниченка, який публічно назвав «жидівкою» американську актрису українського походження Мілу Куніс. У відповідь на запит представників єврейської громади, чиновники офіційно відрапортували, що не виявили у законодавстві норми, якими б заборонялось вживання зазначеного слова.

  За словами учасників акції, ця ганебна реакція Мінюсту вказує на вкрай небезпечну тенденцію стрімкої фашизації державної влади України. Ксенофобська партія «Свобода» щойно потрапила до парламенту України – а державні чиновники вже поспішають узаконити ксенофобську лексіку її лідерів. Коли ж нацисти потраплять до уряду, ці «юристи» так само запобігливо заходяться готувати для нас нові «расові закони», за зразками німецьких нацистів або батьків південноафриканського апартхейду. Адже депутати від «Свободи» та «Батьківщини» вже підготували законопроекти, за якими у свідоцтві про народження та у паспорті громадянина України має визначатися його національність – а «свободівці» не приховують намірів запровадити «етнічні квоти» для держслужбовців, аби зробити владу «етнічно українською», та у такий спосіб дискримінувати решту громадян.

  Українські ліві протестуватимуть проти будь-яких спроб легалізувати у суспільній свідомості слова з «мови ненависті» – як то: «жид», «кацап» або «хохол», – що принижують та ображають громадян України, яки є рівними незалежно від своєї національності.

  «Свобода» бреше – таким словам нема місця у нашій українській мові. Ми пам`ятаємо що гітлерівська окупаційна адміністрація починала словами «Жиды города Киева!» своє сумнозвісне звернення до євреїв, яких повели на страту до Бабиного яру. Тому зараз ми всі – «жиди», незалежно від нашої національності – аж до того, поки шовіністи, які пролізли до влади, намагатимуться тероризувати наших співгромадян», – зазначив профспілковий активіст Деніс Левін.

  Учасники акції вимагають від Міністерства юстиції надати принципову правову оцінку ксенофобським висловлюванням та расистським законопроектам націоналістів, які брутально порушують Конституцію України.

  Вони запевняють – боротьба проти поширення ксенофобії в Україні триватиме.

  Микола Спорік

  Фото автора

  Читайте по теме:

  Андрей Манчук. Реальная угроза

  Ричард Сеймур. Сопротивление  фашизму:  между «рано» и «поздно»

  Марианн МэкельберНастоящая борьба только начинается

  Ґжеґож Россолінські-ЛібеСуспільство не бачить проблеми у неофашистських рухах

  Іван Шматко. «Свобода» і вбивця біля ваших дверей

  Андрій МанчукЦена сектанства


  Підтримка
  • BTC: bc1qu5fqdlu8zdxwwm3vpg35wqgw28wlqpl2ltcvnh
  • BCH: qp87gcztla4lpzq6p2nlxhu56wwgjsyl3y7euzzjvf
  • BTG: btg1qgeq82g7efnmawckajx7xr5wgdmnagn3j4gjv7x
  • ETH: 0xe51FF8F0D4d23022AE8e888b8d9B1213846ecaC0
  • LTC: ltc1q3vrqe8tyzcckgc2hwuq43f29488vngvrejq4dq

  2011-2020 © - ЛІВА інтернет-журнал