Як змиритись з тим, що ваш друг – комуніст?Як змиритись з тим, що ваш друг – комуніст?Як змиритись з тим, що ваш друг – комуніст?
Життя

Як змиритись з тим, що ваш друг – комуніст?

Бріджетт Коннолі
Як змиритись з тим, що ваш друг – комуніст?
Сконцентруйтесь на приємних моментах вашої дружби. Не сперечайтесь увесь час про комунізм та капіталізм. Життя надто коротке для цього.

28.11.2014

Ви стурбовані, бо починаєте ненавидіти одного із своїх друзів або членів сім’ї за те, що вони сказали вам, що вони комуністи? Ми допоможемо із цим впоратись.

Кроки:

1. Усвідомте, що ви не зобов’язані погоджуватись із своїм другом. Багато людей – прокапіталісти і нічого страшного.

2. Проявляйте повагу до усіх знайомих комуністів. Не критикуйте без упину їх переконання. У них є таке ж право на точку зору, як і у вас. Ігноруйте їх переконання та ставтесь до них з таким рівнем поваги, на який, як ви вважаєте, вони заслуговують.
 

3. Не сприймайте це близько до серця. Ваш друг не притримується комуністичних поглядів лише для того, щоб розізлити вас. Якщо під час розмови з другом ви відчуєте злість, задайте собі питання звідки ця злість походить. Може виявитись, що її джерело зовсім не у переконаннях вашого товариша. Немає нічого поганого у вразливості.

4. Почитайте про комунізм, замість формувати судження, що базуються на поширених концепціях або пропаганді. Однією із рекомендованих до читання книг є «Капітал» Карла Маркса. Примітка: Якщо «Капітал» для вас надто глибокий, прочитайте вступ до Маркса, або попросіть когось про допомогу.

5. Пам’ятайте, що справжній комуніст у жодному випадку не підтримуватиме диктатуру лідерів, проте вони вірять у диктатуру пролетаріату (диктатуру суспільства на противагу колишнім капіталістам, щоб зупинити їх від створення нового капіталу, коли розвалиться капіталістична система, і щоб усі люди працювали з метою суспільного доходу, який приносить дохід  кожному індивіду). Деякі комуністи вірять у демократичний соціалізм – застосування соціалізму у демократичному суспільстві.


6. Зосередьтесь на дослідженні ключових уявлень комунізму, якщо ж ні, то вам все ж таки варто проявити повагу до їх переконань. Проте пам’ятайте, що вам не обов’язково жертвувати власними принципами на їх  користь.


7. Сконцентруйтесь на приємних моментах вашої дружби. Не сперечайтесь увесь час про комунізм та капіталізм. Життя надто коротке для цього. Наприклад, квіти. Вони дуже приємно пахнуть, чи не так?


8. Підтримуйте своїх друзів, коли інші глузують з них. Комуністам доводиться вислуховувати чимало образ стосовно їх переконань, а це не дуже справедливо.

Підказки:

  • Якщо ви не можете обійтись без суперечок, структуруйте їх. Гучні сварки ніколи не мають переможців, окрім тих, хто гучніше кричатиме.

  • Будьте добрим та прихильним до вашого товариша.

Застереження:

  • Не ненавидьте своїх друзів за те, у що вони вірять

Бріджетт Коннолі, Клер Франсіс

Wiki How

Переклала товаришка Ірка

Читати по темі:

Младен Долар Курение и коммунизм

Лидия Михеева. Миром правит любовь?

Юлія Малькіна Лист до леніноборців

Crimethinc Любовь как угроза правопорядку

Артем Кирпиченок Дневник крепостного

Kasama Поднимайте красный флаг

Роман Скиба Коте і мир

Тим Настин Машинистка


Підтримка
  • BTC: bc1qu5fqdlu8zdxwwm3vpg35wqgw28wlqpl2ltcvnh
  • BCH: qp87gcztla4lpzq6p2nlxhu56wwgjsyl3y7euzzjvf
  • BTG: btg1qgeq82g7efnmawckajx7xr5wgdmnagn3j4gjv7x
  • ETH: 0xe51FF8F0D4d23022AE8e888b8d9B1213846ecaC0
  • LTC: ltc1q3vrqe8tyzcckgc2hwuq43f29488vngvrejq4dq

2011-2020 © - ЛІВА інтернет-журнал